Říjen 2013

La Perla SS 2014 catalog

31. října 2013 v 19:53 | Lauren |  Photoshoots 2013

Konečně se objevil nějaký nový photoshoot. Cara před pár dny nafotila photoshoot pro značku spodního prádla La Perla. Objevilo se několik nádherných fotek z tohoto úžasného photoshootu♥ Cara na těch fotkách vypadá naprosto perfektně! :)

sWg640FY kbCfDjYF bpJI1BGO cUY5Mauc gLYr9IQa

La Boo Commercial VIDEO

28. října 2013 v 17:56 | Lauren |  Videos » Campaigns
Áááá♥ z tohohle videa jsem úplně mega nadšená♥ Cara dělala reklamu pro japonský e-shop La Boo (pokud vás to zajímá odkaz zde) Cara je na videu tak neskutečně dokonalá♥♥♥♥ já nemám slov!!!♥ Opravdu stojí za to se na video kouknout, má to jen 30 sekund a Cara je tam nádherná♥:)


Candids » Out in London 24/10/2013

26. října 2013 v 23:26 | Lauren |  Candids 2013

Haha, no jak vidíte tak zase přidávám,protože jsou prázdniny a prostě vím, kolik z vás jsem chodí ty novinky o Caře číst,tak to tady nechci nechat stát,když už je tohle jediný blog o ní. Cara se byla předevčírem projít venku v Londýně a musím říct,že ten kabátek se mi moc líbí,mám podobný a zbožňuju ty sluchátka,ale Cara vypadala dooost strhaně,když teď pořád pracuje no..

image host image host image host image host image host

Behind The Scenes » DKNY Photoshoot with Jourdan Dunn in NYC 14/10/2013

19. října 2013 v 14:06 | Lauren |  Behind The Scenes 2013

Moc se omlouvám,že to tu tak stálo a nepřidávala jsem ani neobíhala,ale vůbec nemám čas, sotva ani na školu,takže proto no..:/ Teď už k fotkám. Objevilo se velké množství fotek z pondělka,kdy Cara odletěla do New Yorku fotit další shoot pro značku Donna Karran New York. Fotila ho zase na Times Square a už se ho nemůžu dočkat,protože vypadá dokonale!!♥♥ Na shootu se podílela i její dobrá kamarádka a modelka Jourdan Dunn. Už se těším až se objeví oficiální fotky,protože i ten minulý shoot pro DKNY miluju a jsem ráda,že Cara zase s touto značkou spolupracuje:)

image host image host image host image host image host

Cara will be playing in Amanda Knox movie

11. října 2013 v 20:39 | Lauren |  News

Mám pro vás úžasnou novinku! Cara si nejspíše zahraje v novém filmu The Face Of An Angel o procesu vražedkyně Amandy Knox (její příběh je dost populární, vyšlo již několik filmů a dokonce i kniha psaná Amandou, je to podle pravdivých událostí). Zdroj uvedl: "Je potrvzené,že Cara v novém filmu zazáří,ale určitě nebude hrá Foxy Knoxy (Amandu),ale jednu z hlavních rolí. V tomto filmu se chceme hlavně zaměřit na okolí Amandy a ukázat jak ta událost ovlivnila její blízké a Cara se nám tam přesně hodí!". Podle dalších zdrojů by se Cara chtěla chvíli přeorientovat na herectví a dát modeling stranou.
________________________________________________________________________________________

Já jsem z této novinky moc nádšená!♥ Je to nový film a Cara od Anny Kareniny nic nenatáčela,takže to podle mě bude super. Ale mrzelo by mě kdyby se Cara přeorientovala jenom na herectví,protože podle mě je lepší modelka než herečka.

Candids » At Heathrow Airport, London 9/10/2013

10. října 2013 v 22:46 | Lauren |  Candids 2013

Přidávám nejnovější candids ze včera,kdy Cara přiletěla zpátky z Brazílie do Londýna a paparazzi jí zachytila na letišti v Heathrow.:) Moc se mi líbí její outfit ♥ a zbožňuju ty naprosto šílené opičí tenisky!:D Vypadala dost unaveně,ale stejně jí to slušelo!:)♥♥

image host image host image host

From You » #001

8. října 2013 v 16:13 | Lauren |  From You

Mám tu první příspěvek do From You rubriky,kterou jsem předtím ani neměla,ale moje hodné affs Silver mi poslala úžasný scan z nějakého českého časopisu,kde píšou jednostránkový článek o Caře a takové obecné info o ní!:) Silver moc ti za příspěvek děkuju♥ Pokud máte zájem mi cokoliv (grafika,scany,novinky..vážně cokoliv) které se týkají Cary,tak neváhejte a se svou přezdívkou a blogem mi to pošlete na email cara-delevingne@email.cz
Příspěvek je v celém článku.

Appearances » At Salgueiro Samba Evening 5/10/2013

7. října 2013 v 22:49 | Lauren |  Appearances 2013

Objevily se fotky ze soboty,kdy Cara navštívila v Riu klub Sagueiro ve kterém se pravidelně tancuje samba. Zvolila takový uvolněnější outfit v podobě šortek a topu a nebyl namalovaná,ale stejně byla dokonalá♥ Na fotkách můžete vidět,že si to opravdu užila a pořádně si zatancovala. Jinak podle informací z Cařina twittru,bude Cara zítra Rio De Janeiro opouštět.

image host image host image host image host image host

Appearances » At amfAR Dinner in Rio, Brazil 5/10/2013

6. října 2013 v 16:25 | Lauren |  Appearances 2013

Cara se včera zúčastnila slavnostní večeře amfAR v Brazíli. Zvolila moc pěkný, elegantní outfit ve formě černého overalu a stříbrných doplňků a moc jí to slušelo♥ Zbožňuju jak byla nalíčená, měla typické kouřové oči a vlasy na stranu:) Objevilo se jenom pár fotek,ale všechny jsou moc pěkné :)

image host image host image host image host image host

Photoshoots » BO.BÔ Bourgeois.Bohême #002

6. října 2013 v 12:59 | Lauren |  Photoshoots 2013

Objevily se nové outtakes pro značku BO.BÔ,které jsem vám sem v červnu dávala,ale fotky byly nekvalitní.Teď se objevili 3 nové fotky,ale bohužel jenom v MQ kvalitě. Každopádně ten shoot se mi strašně moc líbí♥ A už se nemůžu dočkat až se objeví vice fotek a v HQ!

image host image host image host